Opinie o Nas Instagram
Producenci

Oferujemy tanią literaturę faktu i reportaże. Literatura faktu i reportaże w atrakcyjnych cenach. W ofercie również wywiady z ciekawymi osobami .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

1. Fakty i reportaże.

Literatura faktu oraz reportaże to historia zinterpretowana w taki sposób, aby poznać interesujące nas okoliczności wydarzeń z odległej przeszłości lub tylko z umownego wczoraj. To czy jest prawdziwa zależy od interpretatora. Dokonaj swojej oceny na podstawie przedstawionych faktów. Narracja autora, reportażysty zależy od jego spojrzenia na temat, każdy może mieć jednak odmienne zdanie. 

Literatura faktu i reportaże to często literatura niepokorna z pewnym przesłaniem, odsłaniająca kulisy rzeczywistych działań człowieka, w odróżnieniu od literatury pięknej, która przedstawia wymyślone schematy, bazujące częściowo na faktach, jednak będących tylko fikcją.

Fakty mogą być ciekawsze niż fikcja. Poznaj z nami ciekawą literaturę faktu oraz najciekawsze reportaże. Zdobądź nowe doświadczenia!!! Tania literatura faktu i reportaże

 

PLAN ATAKU Bob Woodward

PLAN ATAKU Bob Woodward
PLAN ATAKU Bob Woodward

 

PLAN ATAKU Bob Woodward

 

Najnowsza, głośna książka Boba Woodwarda o kulisach inwazji na Irak. Plan ataku to znakomita książka, arcydzieło gatunku zwanego dziennikarstwem śledczym. Dzieło Woodwarda jest nie tyle pierwszą wersją historii, ile raczej historią na gorąco.Los Angeles Times

 

Ta wstrząsająca relacja nie tylko ukazuje ogromny wpływ czynników subiektywnych na politykę, ale podkreśla też rolę, jaką odegrały w podjęciu decyzji o wojnie z Irakiem niejasne informacje wywiadowcze, harmonogram działań militarnych ustalany przez Pentagon oraz agresywne koncepcje polityki zagranicznej i wojskowej. Powstała książka przekonująca i wywołująca wielkie wrażenie, jakiej nie było od wielu lat. `New York Times"

 

Od tej książki wprost trudno się oderwać Wydaje się, jakby tekst wyszedł spod pióra dziennikarza, który niezauważony przechadza się po zakamarkach Białego Domu. To dziennikarstwo najwyższych lotów.

 

Dane techniczne: Autor: Bob Woodward, Oprawa miękka Rok wydania: 2004, Stron: 372, wymiary(mm): 160x230

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 24,90 zł
szt.

STAN ZAKŁAMANIA Bob Woodward outlet

STAN ZAKŁAMANIA Bob Woodward outlet
STAN ZAKŁAMANIA Bob Woodward outlet

STAN ZAKŁAMANIA Bob Woodward outlet

 

Trzecia część trylogii Boba Woodwarda, obok Wojny Busha i Planu ataku, o kulisach polityki prezydenta George`a W. Busha wobec Iraku. Ta znakomicie udokumentowana, najnowsza książka amerykańskiego dziennikarza, który wsławił się ujawnieniem afery Watergate, pokazuje mechanizmy funkcjonowania amerykańskiej administracji w XXI wieku.

 

Dane techniczne: Autor: Bob Woodward, Oprawa miękka, Rok wydania: 2007, Stron: 494, wymiary(mm): 165x230

 

Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zżółknięcia, drobne zagięcia, zarysowania, przybrudzenia oprawy, bloku itp)

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl