
Treasure Island Wyspa skarbów w wersji angielskiej i polskiej Seria Czytamy w oryginale
Opis
Treasure Island Wyspa skarbów Robert Louis Stevenson w wersji angielskiej i polskiej Seria Czytamy w oryginale
Adaptacja powieści Treasure Island Wyspa skarbów Roberta Louisa Stevensona została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawanasowanym, jednak dzięki obecności wersji polskiej z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.
„Czytamy w oryginale” - kolekcja książek przeznaczona dla osób uczących się angielskiego. Seria zawiera największe dzieła literatury światowej przygotowane w wersji dwujęzycznej. "Czytamy w oryginale" to gotowy zestaw do nauki języka - z każdą książką otrzymasz krótki test, dzięki któremu utrwalisz materiał. Seria została przygotowana w ramach Biblioteki Newsweeka z myślą o wszystkich, którzy chcę doskonalić język angielski czytając kanon światowej literatury w oryginale. Doskonały wybór na nagrody dla szkół podstawowych i średnich!
Dane techniczne: Autor: zbiorowy, oprawa miekka, Rok wydania: 2019, Stron: 102, wymiary(mm):125x175
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)

- ŁOWCA SKARBÓW Keri Smith
- POSŁUCHAM RODZICÓW, JAK SIĘ W KOŃCU ZAMKNĄ. CO MÓWIĆ, A CZEGO NIE MÓWIĆ DO NASZYCH NASTOLETNICH DZIECI Anthony E. Wolf
- 9 I PÓŁ TYGODNIA CZYLI SKUTECZNE ODCHUDZANIE Z DIETĄ GARSTKOWĄ Anna Lewitt
- MAPA PRZYSZŁOŚCI Tomasz Minkiewicz
- WYMARZONA GWIAZDKA 4 UKŁADANKI
- OPOWIEŚĆ WIGILIJNA MAGIA KOLOROWANIA
- FANTASTYCZNY ŚWIAT Keri Smith
- MÓJ ŻÓŁW MÓJ MAŁY PRZYJACIEL Bruno Tenerezza
- JAK BŁĄDZIĆ SKUTECZNIE Prof. Zbigniew Mikołejko w rozmowie z Dorotą Kowalską
- GŁOSZĄCA KRES WOJNA LOTOSOWA III Kristoff Jay
- BRATOBÓJCA WOJNA LOTOSOWA II Kristoff Jay
- DZWONECZEK DISNEY ZŁOTA KOLEKCJA BAJEK