Instagram

 

Producenci
Promocje
DUMA I UPRZEDZENIE Jane Austen
DUMA I UPRZEDZENIE Jane Austen

16,99 zł

Cena regularna: 21,00 zł

Najniższa cena: 17,90 zł
szt.
DZIWNE LOSY JANE EYRE Charlotte Bronte
DZIWNE LOSY JANE EYRE Charlotte Bronte

16,99 zł

Cena regularna: 21,00 zł

Najniższa cena: 21,00 zł
szt.
WICHROWE WZGÓRZA Emily Bronte
WICHROWE WZGÓRZA Emily Bronte

16,99 zł

Cena regularna: 21,00 zł

Najniższa cena: 21,00 zł
szt.
POD DRZEWEM POD ZIELONYM Thomas Hardy
POD DRZEWEM POD ZIELONYM Thomas Hardy

13,90 zł

Cena regularna: 15,90 zł

Najniższa cena: 15,90 zł
szt.
BRATOBÓJCA WOJNA LOTOSOWA 2 Kristoff Jay
BRATOBÓJCA WOJNA LOTOSOWA 2 Kristoff Jay

10,99 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 10,99 zł
szt.
TA DZIEWCZYNA Colleen Hoover
TA DZIEWCZYNA Colleen Hoover

7,90 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 14,99 zł
szt.
LATARNIA ZŁEGO LOSU Nicki Thornton
LATARNIA ZŁEGO LOSU Nicki Thornton

14,99 zł

Cena regularna: 22,90 zł

Najniższa cena: 22,90 zł
szt.

JESTEM JUDE ZNIEWOLONY K.L. Kettle

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 12,90 zł 12.90
Cena w innych sklepach: 46,99 zł
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

JESTEM JUDE ZNIEWOLONY K.L. Kettle

Jude ma coraz mniej czasu. Raz w roku młodzi mężczyźni znajdujący się w Domu Chłopaków są licytowani wśród żeńskiej elity. Kto nie zostanie wybrany, tego czeka przyszłość w kopalni. Od śmierci swojego najlepszego przyjaciela z rąk wszechpotężnej Kanclerki Jude desperacko stara się uciec z wyznaczonej mu ścieżki. Zostaje wplątany w spisek mający na celu zamordowanie Kanclerki. Chłopak wreszcie ma szansę pomścić przyjaciela i zdobyć wolność. Ale za jaką cenę? Spekulacyjny thriller młodzieżowy, który obala tradycyjne role płciowe, dla fanów Malorie Blackman, Louise O'Neill i THE POWER. Trigger warnings: handel ludźmi, przemoc seksualna, morderstwa i zabiegi chirurgiczne

Dane techniczne: Autor: K.L. Kettle, oprawa miękka, Rok wydania: 2022, Stron: 384, wymiary(mm): 130x200,

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl