Producenci
Jack Reacher: Elita zabójców (wydanie serialowe) Lee Child
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jack Reacher: Elita zabójców
Lee Child
- Oprawa: broszurowa
- Ilość stron: 432
- Rozmiar: 195x125 mm
- ISBN: 9788367513340
- Rok wydania: 2023
Powieść, na podstawie której powstaje drugi sezon popularnego i cenionego serialu Reacher. Już wkrótce na platformie Amazon Prime! Po odejściu z armii Jack Reacher żyje tak, by nie zostawiać śladów. Ale pewnego dnia na jego koncie pojawia się 1030 dolarów. Nawet się nie zastanawia, skąd się wzięły. Wie, że dopadła go przeszłość.10-30 to kod, jakim posługiwali się członkowie specjalnej grupy śledczej, do której kiedyś należał. I robili to wtedy, kiedy potrzebowali pomocy. Niestety, dla niektórych z nich pomoc przyszła za póź[...] pustyni w Kalifornii znaleziono wyrzucone z helikoptera zwłoki jednego z byłych członków grupy, a inni stają się zwierzyną, na którą polują profesjonaliści. Reacherowi pachnie to spiskiem związanym z międzynarodowym terroryzmemBędzie musiał połączyć siły z kolegami z wojska, by ocalić żywych, pogrzebać zmarłych i rozwikłać tajemnicę, którą z każdym dniem spowija coraz głębszy mrok. Jacka Reachera nie da się zwyciężyć. Elita zabójców to kolejny pewny [...] MirrorJack Reacher jest męski jak John Wayne, zaprawiony w walce jak John Rambo i zimny jak Brudny [...] Times
To specjalne wydanie serialowe powieści Lee Childa, przygotowane z okazji popularności serialu Reacher na Amazon Prime. Książka jest nową edycją tomu „Bad Luck and Trouble” (pol. Elita zabójców), jednego z najbardziej „zespołowych” tomów w całej serii.
Oś fabularna
- Reacher dostaje tajemniczy sygnał — kod, który zna tylko jego dawny oddział specjalny.
- Ktoś z ich ekipy został zamordowany, a reszta znika jeden po drugim.
- Reacher zbiera stary zespół elitarnej jednostki MP i zaczyna polowanie na tych, którzy odważyli się ich zaatakować.
- Sprawa prowadzi do wielkich pieniędzy, prywatnej korporacji militarnej i zdrady na najwyższym poziomie.
To Reacher w wersji „team mode”: mniej samotnego wędrowca, więcej współpracy, lojalności i wojskowej chemii.
Recenzja
To jeden z tych tomów, które czyta się jak dobry odcinek serialu akcji — szybkie tempo, krótkie rozdziały, dużo napięcia i zero dłużyzn. Jeśli lubisz Reachera w wersji „sam przeciw wszystkim”, to tutaj dostajesz coś innego, ale równie satysfakcjonującego: drużynę, która działa jak dobrze naoliwiona maszyna.
Największy plus? Chemia między bohaterami. Reacher wśród swoich ludzi jest bardziej ludzki, bardziej emocjonalny, bardziej… prawdziwy. Widać, że ci ludzie to jego rodzina z wyboru. To dodaje historii głębi, której nie ma w każdym tomie.
Drugi plus: śledztwo z prawdziwym ciężarem. Tu nie chodzi o przypadkową sprawę. Ktoś zabija ludzi, którzy byli Reacherowi najbliżsi. To sprawia, że cała fabuła ma emocjonalny pazur.
Trzeci plus: serialowy klimat. Wydanie jest przygotowane tak, by pasowało do fanów serialu — dynamiczne, wizualne, z mocnym akcentem na akcję i relacje. Czyta się to jak scenariusz gotowy do ekranizacji.
Czy są minusy? Tak — jeśli ktoś szuka klasycznego, samotnego Reachera, może poczuć, że jest tu „za dużo ludzi” wokół niego. To bardziej thriller zespołowy niż typowy western wędrowca.
Czy warto? Tak — szczególnie jeśli lubisz Reachera w wersji bardziej emocjonalnej, bardziej lojalnej i bardziej „drużynowej”. To jeden z tych tomów, które zostają w pamięci, bo pokazują, że nawet twardziel potrzebuje czasem swojej ekipy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
- POSŁUCHAM RODZICÓW, JAK SIĘ W KOŃCU ZAMKNĄ. CO MÓWIĆ, A CZEGO NIE MÓWIĆ DO NASZYCH NASTOLETNICH DZIECI Anthony E. Wolf
- KICI. LUCJAN BRYCHCZY- LEGENDA LEGII WARSZAWA Brychczy Lucjan, Kalinowski Grzegorz, Bołba W
- BRATOBÓJCA WOJNA LOTOSOWA 2 Kristoff Jay
- THOR I MOC MJOLLNIRA MITOLOGIA NORDYCKA 1
- ŻYJ I POZWÓL UMRZEĆ. JAMES BOND 007 Ian Fleming
- SZTUKA LICZENIA DO TRZECH. JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O PIENIĄDZACH Ron Lieber
- WINA Ferdinand von Schirach
- SZCZURY DOMOWE. ŻYWIENIE, PIELĘGNACJA, ZDROWIE Andrea Langos
- ODYN I DZIEWIĘĆ ŚWIATÓW MITOLOGIA NORDYCKA 2
- PANI MAGDO, PANI PIERWSZEJ TO POWIEM Magda Jethon
- BYŁAM EILEEN Ottessa Moshfegh
- DRUCIARZ KRAWIEC ŻOŁNIERZ SZPIEG Le Carre John
