Opinie o Nas Instagram

OCENIAJ PRODUKTY I ODBIERZ NAWET 100, 200 i 500zł. ZOBACZ ILE MOŻESZ ZYSKAĆ W NASZYM PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM!!!

DOSTAWA OD 6,50zł - PACZKA W RUCHU - SPRAWDŹ!!! ZAMÓWIENIA OD 1zł

Szanowni Państwo, W związku z sytuacją w Polsce związaną z wirusem rekomendujemy wybór przesyłki do Paczkomatu Inpost 24/7 w celu ograniczenia kontaktu ludzkiego i tym samym zapewnienia wszystkim większego bezpieczeństwa.

 

Producenci
Promocje
NIESAMOWICI BRACIA GOLDBERG Wojtek Biedroń
NIESAMOWICI BRACIA GOLDBERG Wojtek Biedroń
9,30 zł 9,00 zł
szt.
TALKI W PODROŻY Leszek Talko
TALKI W PODROŻY Leszek Talko
15,90 zł 9,60 zł
szt.
PIESEK PRERIOWY Zarzyńska Joanna, Zarzyński Paweł
PIESEK PRERIOWY Zarzyńska Joanna, Zarzyński Paweł
7,70 zł 7,55 zł
szt.
DUCHY BIAŁEGO DOMU Joel Martin, W.J. Birnes
DUCHY BIAŁEGO DOMU Joel Martin, W.J. Birnes
9,95 zł 9,75 zł
szt.
POLIKARPOW I-153 MILITARIA 222
POLIKARPOW I-153 MILITARIA 222
17,50 zł 17,15 zł
szt.
JAK-27R MANGROVE MILITARIA 298
JAK-27R MANGROVE MILITARIA 298
15,00 zł 14,70 zł
szt.
MARTIN B-26 VOL. II MILITARIA 270
MARTIN B-26 VOL. II MILITARIA 270
14,50 zł 14,21 zł
szt.
FLAMMPANZER MILITARIA 285
FLAMMPANZER MILITARIA 285
17,50 zł 17,15 zł
szt.
TYP 95 HA-GO MILITARIA 185
TYP 95 HA-GO MILITARIA 185
14,50 zł 14,21 zł
szt.

MIĘDZYPRÓG Adam Węsek

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10,00 zł 10.00
Cena w innych sklepach: 19,90 zł
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

MIĘDZYPRÓG Adam Węsek

 

Zołza ma trzynaście lat i strasznie skomplikowane życie. Jego mama umarła, tata odszedł bez słowa pożegnania, a dziewczyna w której się zakochał, w ogóle nie zwraca na niego uwagi. Przypadkowo odkrywa tajemniczy pokój w mieszkaniu dziadka. I od tej właśnie chwili jego życia zupełnie się zmienia. Jakie tajemnice skrywa Międzypróg, rzeczywistość zawieszona między życiem a śmiercią? Otwórz tę książkę a zrozumiesz, że niektóre ścieżki można znależć tylko wtedy, kiedy się ich w ogóle nie szuka...

 

Dla miłośników Neila Gaimana i Michaela Ende.

 

Dane techniczne: Autor: Adam Węsek, Oprawa miękka Rok wydania: 2010, Stron: 238, Wymiary (mm) : 145x205

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl