Opinie o Nas Instagram

OCENIAJ PRODUKTY I ODBIERZ NAWET 100, 200 i 500zł. ZOBACZ ILE MOŻESZ ZYSKAĆ W NASZYM PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM!!!

DOSTAWA OD 5,89zł - PACZKA W RUCHU - SPRAWDŹ!!! ZAMÓWIENIA OD 1zł

 

Szanowni Państwo, W związku z sytuacją w Polsce związaną z wirusem rekomendujemy wybór przesyłki do Paczkomatu Inpost 24/7 w celu ograniczenia kontaktu ludzkiego i tym samym zapewnienia wszystkim większego bezpieczeństwa. 

Producenci
Promocje
UZNANY ZA FUNDAMENTALISTĘ Mohsin Hamid
UZNANY ZA FUNDAMENTALISTĘ Mohsin Hamid
6,90 zł 6,69 zł
szt.
UKOJENIE Maggie Stiefvater
UKOJENIE Maggie Stiefvater
34,99 zł 24,99 zł
szt.
DOM NA PUSTKOWIU Andrea Maria Schenkel
DOM NA PUSTKOWIU Andrea Maria Schenkel
13,60 zł 13,19 zł
szt.
 HATE LIST NIENAWIŚĆ Jennifer Brown
HATE LIST NIENAWIŚĆ Jennifer Brown
19,99 zł 12,49 zł
szt.
PRZEKLĘCI ŚWIĘCI Maggie Stiefvater
PRZEKLĘCI ŚWIĘCI Maggie Stiefvater
11,40 zł 10,00 zł
szt.
DRESZCZ STRACHU Kay Hooper
DRESZCZ STRACHU Kay Hooper
16,80 zł 16,30 zł
szt.
BIURO M Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński
BIURO M Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński
19,00 zł 14,00 zł
szt.
ZOBACZ CO ZROBIŁAM Schmidt Sarah
ZOBACZ CO ZROBIŁAM Schmidt Sarah
11,99 zł 10,00 zł
szt.
CÓRKA KRÓLA Sasha Miller, Andre Norton
CÓRKA KRÓLA Sasha Miller, Andre Norton
12,00 zł 10,80 zł
szt.
INNY ŚWIAT 6 NEVERLAND Maxime Chattam
INNY ŚWIAT 6 NEVERLAND Maxime Chattam
13,90 zł 13,48 zł
szt.
ŚMIERTELNE OCZYSZCZENIE ŻMIJE TOM 1 Agata Polte
ŚMIERTELNE OCZYSZCZENIE ŻMIJE TOM 1 Agata Polte
21,00 zł 15,99 zł
szt.

MIĘDZYPRÓG Adam Węsek

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10,00 zł 10.00
Cena w innych sklepach: 19,90 zł
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

MIĘDZYPRÓG Adam Węsek

 

Zołza ma trzynaście lat i strasznie skomplikowane życie. Jego mama umarła, tata odszedł bez słowa pożegnania, a dziewczyna w której się zakochał, w ogóle nie zwraca na niego uwagi. Przypadkowo odkrywa tajemniczy pokój w mieszkaniu dziadka. I od tej właśnie chwili jego życia zupełnie się zmienia. Jakie tajemnice skrywa Międzypróg, rzeczywistość zawieszona między życiem a śmiercią? Otwórz tę książkę a zrozumiesz, że niektóre ścieżki można znależć tylko wtedy, kiedy się ich w ogóle nie szuka...

 

Dla miłośników Neila Gaimana i Michaela Ende.

 

Dane techniczne: Autor: Adam Węsek, Oprawa miękka Rok wydania: 2010, Stron: 238, Wymiary (mm) : 145x205

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl