Instagram

 

 

Promocja rewelacja: (raczej) nie potrzebujesz lepszej gry planszowej niż Rurka Wodna 0
Promocja rewelacja: (raczej) nie potrzebujesz lepszej gry planszowej niż Rurka Wodna

Rurka wodna to udana gra planszowa, która warta jest swojej ceny – zwłaszcza w dobrej promocji. Teraz możesz kupić grę Rurka Wodna za uczciwe pieniądze. To jedna z najbardziej opłacalnych gier planszowych na rynku.

 

Czasami narzekamy na to, że rynek gier planszowych stoi w miejscu. Jest w tym sporo racji (nowości jest mało i są bardzo drogie), jednak są starsze gry które są ciągle popularne i dostarczają wiele przyjemności i rozrywki. Często za naprawdę dobre pieniądze.

Idealnym na to dowodem jest RURKA WODNA GRA PLANSZOWA.

Promocja na RURKA WODNA GRA PLANSZOWA.

W Księgarni Aurelus cena Gry Rurka Wodna spadła do poziomu 13,99zł za 1 szt. W żadnym z polskich sprawdzonych sklepów nie znajdziejsz lepszej oferty.

 

Dlaczego warto kupić RURKA WODNA GRA PLANSZOWA?

Można powiedzieć, że Rurka Wodna oferuje niemal wszystko to, czego statystyczny klient może wymagać od  gry planszowej dla całej rodziny z wyższej (ale nie najwyższej) półki cenowej. Cena rynkowa gry to 89,99zł, dlatego promocyjna cena w Księgarni Aurelus 13,99zł wydaje się naprawdę dobrą ofertą.


 

Co dostaniemy w tej cenie?

Solidną grę, która dostarczy rozrywki całej rodzinie.

Opis Gry:

Zbuduj park wodny i zalicz najdłuższy zjazd zjeżdżalnią!

Wizyta w parku wodnym bez zjazdu rurą się nie liczy - każdy to wie. W tej grze budujecie właśnie taką zjeżdżalnię, najlepiej jak najdłuższą, to chyba jasne!

Rurka wodna to kafelkowa gra dla 2 do 6 osób, w której gracze budują jak najdłuższy zjazd zjeżdżalni. Wygrywa ten, kto jednym ślizgiem zaliczy najdłuższą trasę w wielkim parku wodnym.

Gracze po kolei dokładają elementy zjeżdżalni i poruszają się po niej pionkami. Rurka wodna to proste zasady, szybkie tempo i frajda dla całej rodziny.

Zawartość pudełka:

kafelki zjeżdżalni

1 kafelek startowy

3 kafelki atrakcji

1 kafelek wyjazdu z tunelu

4 kafelki ratowników

6 pionków

6 kart graczy

18 żetonów premii

instrukcja

2-5 Graczy,

Wiek graczy 7+

Czas rozgrywki ok.15 min.

 

Nie przegap kolejnej promocji!!!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl