Opinie o Nas Instagram

OCENIAJ PRODUKTY I ODBIERZ NAWET 100, 200 i 500zł. ZOBACZ ILE MOŻESZ ZYSKAĆ W NASZYM PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM!!! 

DOSTAWA OD 5,89zł - PACZKA W RUCHU. DOSTAWA UPS punkt (1-2 dni) 10,99zł - powyżej 100zł za darmo. - SPRAWDŹ!!!  

Wyprawy w wyobraźnię KRABAT I MIĘDZYPRÓG 0
Wyprawy w wyobraźnię KRABAT I MIĘDZYPRÓG

KRABAT Otfried Preussler

Krabat.jpg

Czternastoletni Krabat miewa dziwne sny: nieznany głos uporczywie namawia go do wizyty w młynie na Koźlim Brodzie. Miejsce to okazuje się niezwykłe: młynarz po zapadnięciu zmroku zamienia się w jednookiego czarnoksiężnika, który paktuje z ciemnymi mocami, a swych czeladników zaznajamia z tajnikami czarnej magii. Za opanowanie nadludzkich mocy płaci się jednak bardzo wysoką cenę…

 

Autor Krabata oparł fabułę na popularnej łużyckiej legendzie; mroczna atmosfera, niesamowite przygody i ciężar tajemnicy – to cechy, które swoimi korzeniami sięgają ludowych baśni z terenów polsko-niemieckiego pogranicza. Ta niesamowita historia trzyma czytelnika w napięciu aż do ostatniej strony. Warto dodać, iż jest to jedna z najczęściej nagradzanych pozycji w dorobku Otfrieda Preusslera, tym razem skierowana do nieco starszych czytelników niż Mały Duszek czy Malutka Czarownica. Potencjał książki wykorzystał Marco Kreuzpaintner, który zekranizował powieść Preusslera w 2008 roku, nadając filmowi tytuł Uczeń Czarnoksiężnika.

MIĘDZYPRÓG Adam Węsek

międzypróg.jpeg

Zołza ma trzynaście lat i strasznie skomplikowane życie. Jego mama umarła, tata odszedł bez słowa pożegnania, a dziewczyna w której się zakochał, w ogóle nie zwraca na niego uwagi. Przypadkowo odkrywa tajemniczy pokój w mieszkaniu dziadka. I od tej właśnie chwili jego życia zupełnie się zmienia. Jakie tajemnice skrywa Międzypróg, rzeczywistość zawieszona między życiem a śmiercią? Otwórz tę książkę a zrozumiesz, że niektóre ścieżki można znależć tylko wtedy, kiedy się ich w ogóle nie szuka…

 

Dla miłośników Neila Gaimana i Michaela Ende.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl